Style ogrodów – jaką aranżację wybrać?

Artur
styczeń28/ 2023

W czasie lata warto wiele czasu spędzać blisko natury. Dysponując ogrodem lub tarasem, możemy wykreować miejsce wypoczynkowe blisko zieleni przy domu. Niezbędne okażą się do tego dopasowane do potrzeb meble i dodatki. Jakie style ogrodów wybrać, by miejsce to zachwycało?

Jakie style ogrodów są dzisiaj najmodniejsze?

Ogród powinien być miejscem odpowiednim do relaksu, odpoczynku, strefą zabaw dla dzieci lub miejscem odpowiednim do spotkań w gronie znajomych. Wybranie odpowiednich mebli i dodatków jest kluczowe! Jakie style ogrodów są obecnie najmodniejsze?

Nie ma wątpliwości, że najczęściej wykorzystywane style ogrodów to aranżacje nowoczesne. W takiej przestrzeni króluje niebanalny design, wysoka jakość zastosowanych elementów oraz elegancja. Nowoczesne ogrodowy aranżowane są najczęściej jako miejsca do wypoczynku – w tym celu wybierane są kanapy narożne. Wśród nowoczesnych mebli ogrodowych królują meble technorattanowe – są one trwałe, świetnie wpisują się w obowiązujące trendy. Kolekcje technorattanowe są rozbudowane, dzięki czemu możliwe jest wybranie konkretnych elementów, dopasowanych do potrzeb. W kolekcjach znaleźć można sofy, fotele, leżanki ogrodowe, fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe są niezwykle trwałe – jest to zasługą zastosowania aluminiowych stelaży oraz okrycia z plecionki syntetycznej.

Romantyczne style ogrodów

Klasyczny ogród nie wychodzi z mody – zaaranżowanie takiej przestrzeni nie sprawi problemów! Wybierając meble rattanowe, stawiamy na wysoką jakość i ponadczasowy design. Współcześnie meble rattanowe tworzone są z pnączy pochodzących z upraw o zrównoważonym rozwoju. Pozyskiwanie ich nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Meble rattanowe zachwycają linią, trwałością i współczesnym designem.

https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/ ttany-crepesandgalettes.com polska.pl