Organizacja wesela

Artur
luty14/ 2020

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy dzień Twojego życia- wesele? Chcesz, żeby wszystko się udało, a impreza była wspominana przez wiele lat? Chcesz zaskoczyć swoich gości? Zastanawiasz się jakie atrakcje dla nich przygotować? Chcesz by było to coś praktycznego? Szukasz sprawdzonej porady i inspiracji w tym temacie? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś- ten tekst powstał z myślą o osobach takich jak Ty!

Fotobudka- modne rozwiązanie

Jedną z najbardziej popularnych atrakcji na dzisiejszych weselach jest bez wątpienia fotobudka. Umożliwia ona wykonanie dużej ilości grupowych bądź też pojedynczych zdjęć gości, dzięki czemu każdy ma szanse na zdobycie unikalnej pamiątki z wesela. Z pewnością stanowi ona doskonałą rozrywkę dla wszystkich gości, niezależnie od ich wieku.

Co oferuje?

Każda fotobudka oprócz tego, że umożliwia wykonanie pamiątkowych zdjęć, posiada w środku specjalnie do tego dedykowane gadżety. Wśród nich najczęściej znajdują się: śmieszne okulary, maski, sztuczne wąsy, kapelusze oraz innego rodzaju humorystyczne dodatki. Co, więcej każdy wykonujący zdjęcie może wybrać sobie dedykowane do swojej fotografii tło- wiele z nich ma właśnie zabawowy charakter. Co bardzo ważne w fotobudce można umieścić specjalnie przygotowaną księgę gości danego wesela. Dzięki niej wszyscy, którzy wykonali zdjęcie, mogą je wklejać do właśnie tej księgi. Jest to doskonała pamiątka na całe życia dla Pary Młodej. Wiele firm oferuje, także dostęp online do wszystkich wykonanych, podczas wesela w fotobudce zdjęć. Dzięki temu można rozesłać je znajomym oraz rodzinie po zakończeniu uroczystości.

Ile to kosztuje?

Usługa fotobudki jest obecnie realizowana przez naprawdę ogromną ilość firm. W związku z dużą konkurencją ceny takiej weselnej atrakcji sukcesywnie spadają. W zależności od tego: w jakim mieście organizowane jest przyjęcie weselne, od tego na jak długo będziemy wynajmowali taką fotobudkę oraz oczywiście od jakiej firmy ją wypożyczymy, cena waha się od 400 do 900 złotych za imprezę. Nie jest to cena bardzo wygórowana, biorąc pod uwagę fakt, że stanowi ona doskonałą atrakcję oraz rozrywkę dla wszystkich gości. Nie można oczywiście zapomnieć, także o walorze pamiątkowym, które zapewnia wykupienie na swoje wesele fotobudki. Oczywiście istnieje szereg innych atrakcji weselnych, na które można się zdecydować. Wszystko zależy, więc od gusty oraz upodobań Państwa Młodych. Jednak z pewnością fotobudka jest ciekawą opcją.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://smove.pl/ fotobudka.