Czy warto zainwestować w taki gadżet na naszej imprezie?

Artur
sierpień14/ 2019

Szukasz pomysłu na fajną, zabawną i niedrogą atrakcję dla swoich gości, którzy będą uczestniczyć w imprezie? A może chcesz zaskoczyć znajomych podczas 18stki lub rocznicy ślubu i stworzyć możliwość zrobienia fajnej pamiątki, która zostanie z nami przez lata? Jeśli tak to bardzo dobrze trafiłeś. Ten artykuł stworzony jest z myślą o Tobie.

1. Fotobudka na różne okoliczności

Fotobudka to atrakcja, która spokojnie sprawdzi się na rożnych okolicznościach w różnych miejscach i stylach. Wiele osób nie wyobraża sobie wesela, rocznicy ślubu, 18stki, imprezy pracowniczej czy koncertu lub eventu bez takiej atrakcji. Uczestnicy imprez w każdym wieku chętnie się przebierają i robią zdjęcia w różnorodnych, śmiesznych pozach oraz w niecodziennym przebraniu i akcesoriach.

2. Fotobudka cena

Fotobudka to atrakcja, która istnieje na rynku już od dobrych kilku lat. W związku z tym, iż dorobiła się sporej konkurencji w tej branży, jej ceny z roku na rok są coraz bardziej przystępne i atrakcyjne. W małej miejscowości fotobudka cena jest bardzo niska – wypożyczenie jej na kilak godzin to koszt wahający się od 600 do 1000 zł. Z kolei, w dużych miastach, jej koszt zaczyna się od 1500 zł wzwyż. Decydując się na jej wynajem możemy liczyć na dużo pięknych i oryginalnych zdjęć, bogatą gamę akcesoriów służących do przebrania oraz profesjonalną obsługę i wsparcie ekipy podczas imprezy.

3. Czy warto zainwestować w taki gadżet na naszej imprezie? Zdecydowanie tak. Potwierdzają to szczególnie ci, którzy już raz ją wynajęli na swoją imprezę, i z każdą następną wracają po tą atrakcję. Fotobudka to zabawa, w których chętnie biorą udział wszyscy zaproszeni goście. Często jest tez dobrym „motorem” na rozkręcenie gości do zabawy. Szukając takiej atrakcji, zwróćmy uwagę na opinie innych klientów, którzy skorzystali z usług danej firmy lub zapytajmy znajomych i skorzystajmy z polecenia konkretnej osoby. To ważny, by wynajmowana przez nas fotobudka miała bardzo dobrą obsługę, świetny sprzęt oraz urozmaicone dodatki.

Co ważne, trzeba wiedzieć iż fotobudki są bardzo rozchwytywane a ich właściciele mają zajęte kalendarze nawet na wiele miesięcy do przodu. Dlatego też jeśli panujemy jakieś wydarzenie lub uroczystość, w której chcemy taki sprzęt wynająć – warto kilka miesięcy wcześniej znaleźć firmę i zapisać się na dany termin.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z fotobudka cena