Wynajmij fotobudkę na swoją imprezę weselną

Artur
październik12/ 2018

Przygotowujecie się do najważniejszego dnia w Waszym życiu?
Pragniecie byście zarówno Wy jak i Wasi goście wspominali tą noc na długo? Szukacie atrakcji, które dopełnią ten wieczór, urozmaicą go i zintegrują zaproszoną rodzinę i przyjaciół? Oto pomysł, który pozytywnie zaskoczy wszystkich.

Fotobudka

Fotobudka śląsk to atrakcja, która z roku na rok zyskuje na popularności wśród organizatorów wesel. Ta mała budka, przypominająca wielkogabarytową skrzynię, wyposażona
jest w aparat fotograficzny, który w tej samej chwili drukuje zdjęcia.
Na zewnątrz widnieje niewielki ekran, w którym osoby fotografujące się widzą swoje odbicie. Goście przed tym ekranem pozują w różnorodnych pozycjach i z różnorodnymi gadżetami (które również stanowią wyposażenie fotobudki śląsk). Aby zrobić wyjątkowe, oryginalne i pełne ekspresji zdjęcia wystarczy kilka sekund. Już zaledwie po chwili (np. po 5 sekundach) otrzymujemy do rąk własnych zdjęcia. Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk.

Rezerwacja i koszt fotobudki

Para młoda, ani nikt z gości nie jest angażowany w jej rozłożenie czy złożenie. Fotobudka śląsk obsługiwana jest zazwyczaj przez jednego pracownika, który koordynuje jej prawidłową pracę. W związku z tym, iż jest to atrakcja bardzo popularna, jej wynajęcie nie jest zazwyczaj dostępne od ręki. Warto wcześniej uzgadniać terminy. Minimalny czas wypożyczenia fotobudki to 2 godziny. Maksymalny – nawet na całe wesele. Jest to optymalny czas, by wszyscy goście zrobili sobie pamiątkowe, śmieszne zdjęcia. Koszt wynajęcia tej atrakcji to kilkaset złotych. Cena zależy od odległości, w której będzie odbywało się wesele oraz od ilości osób biorących w nim udział. Bez zwątpienia jest to atrakcja warta inwestycji, gdyż biorą w niej udział wszyscy zaproszeni przez nas goście.

Obsługa fotobudki

Fotobudka śląsk jest niezwykle prosta w obsłudze. Do osób fotografujących się należy tylko i wyłącznie przebranie się w śmieszne stroje (co oczywiście nie jest koniecznością) i pozowanie. Różnorodne pozy, śmieszne miny, zdjęcia indywidualne lub grupowe – to tylko cząstka pomysłów, którą nam oferuje. Wydrukowane zdjęcia goście mogą zabrać do domu lub wkleić do księgi pamiątkowej z dedykacją dla pary młodej.

Fotobudka śląsk to świetny pomysł na rozkręcenie imprezy, urozmaicenie jej i świetną zabawę dla gości. Nie często zdarzają się okazję by grupowo zrobić zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi. Jest to atrakcja przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku i kondycji. Zdjęcia stanowią niezapomnianą pamiątkę, do której miło będzie wracać po latach.

https://beesafe.pl/porady/jazda-bez-ubezpieczenia/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-rejestracja-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/samochodem-na-slowacje/