Fotele do altany – co wybrać?

Artur
lipiec25/ 2023

Fotele do altany to świetne rozwiązanie – wystarczy wygodny stół czy stolik kawowy, by miejsce to zmieniło się w ulubioną przestrzeń wypoczynkową wszystkich domowników. Jakie fotele do altany wybrać, by cieszyć się trwałymi i eleganckimi meblami? Oto kilka propozycji!

Fotele do altany – praktyczne i funkcjonalne

Idealne fotele do altany powinny być trwałe, eleganckie i zaprojektowane z myślą o użytkowniku. Jednymi z najchętniej wybieranych są technorattanowe fotele do altany, które świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Takie fotele do altany są lekkie – to zasługa zastosowania aluminiowych stelaży. Okrycie mebla tworzy syntetyczna plecionka, która nie jest podatna na płowienie, jej czyszczenie nie sprawia problemów. Wśród rekomendowanych mebli wymienia się także rattanowe fotele do altany. Rattan jest niezwykle pożądany w aranżacji przestrzeni ogrodu czy tarasu. Meble takie wyplatane są ręcznie, dzięki czemu każdy produkt posiada niepowtarzalny charakter. Alternatywą są aluminiowe fotele do altany – to nowoczesna propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom designu!

Jak dbać o fotele do altany?

Aby fotel do altany na długi czas zachowały doskonały wygląd, konieczna jest ich ochrona w czasie jesieni i zimy. Meble ogrodowe powinny być chowane do zamkniętych pomieszczeń lub też przykrywane dedykowanymi pokrowcami ogrodowymi. Pokrowce ogrodowe tworzone są z poliestru – materiał ten odznacza się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne. Pokrowce skutecznie chronią przed osiadaniem kurzu, ale też przed kondensacją wilgoci. W lepszym dopasowaniu tkaniny do kształtu mebla pomoże ściągacz. Pokrowce dostępne są w dedykowanych torbach, co pozwala na ich wygodne przechowywanie w trakcie lata.

 

 

ncjapiekna.com.pl https://beesafe.pl/porady/ile-sie-czeka-na-prawo-jazdy/ zobacz wiecje