Fachowy producent domów szkieletowych

Artur
sierpień15/ 2019

Dom szkieletowy to jeden z najpopularniejszych domów, jakie obecne są stawiane w naszym kraju. Decydując się na dom w technice szkieletowej możemy być pewni, że czas budowy będzie przebiegał szybko i sprawnie. O ile producent domów szkieletowych będzie wszystkie prace realizował na bieżąco.

Dobra współpraca, czyli który producent domów szkieletowych?

Każdy producent domów szkieletowych powinien być w stałym kontakcie z inwestorami. Jeżeli inwestor zadzwoni i zapyta na jakim etapie jest budowa, to powinien otrzymać jasną i klarowną odpowiedź. Jeżeli realizator inwestycji budowlanej zaczyna coś kręcić lub też przez długi czas nie odbiera od nas telefonów, to trzeba zastanowić się z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Na rynku są firmy i “firmy”. Nie łatwo pośród tak szerokiej oferty wybrać kogoś naprawdę godnego zaufania. Trzeba jednak próbować. Pamiętajmy jednak, że w pierwszej kolejności musimy przeprowadzić dokładną analizę ofert.

Od samego początku

Dobry producent domów szkieletowych będzie ze swoim klientem od samego początku. Od momentu załatwiania najpotrzebniejszych formalności, w tym bardzo często kredytu na zakup ziemi i budowę, po wykończenia budynku. Nie zapominajmy, że już na samym wstępie, zanim jeszcze pierwsza łopata zostanie wbita w ziemię warto uzgodnić, do jakiego stanu budynek zostanie doprowadzony przez wykonawcę. Czy będzie to gotowy stan deweloperski do zamieszkania, czy tylko stan surowy, gdzie wszystko będzie trzeba zakończyć samemu lub też wystawić w takim stanie na sprzedaż.