Zabawki do kąpieli – wesoła zabawa w wannie

Artur
czerwiec30/ 2021

Akcesoria do kąpieli to niezbędny element codziennej higieny. Musimy zadbać o odpowiednie dostosowane do delikatnej skóry bobasa gąbki, ręczniki i mydełka. Warto również zaopatrzyć się w specjalne zabawki do wanny, by choć trochę uprzyjemnić dziecku ten proces. Nie każdemu maluchowi po drodze z mydłem dlatego potrzebować możemy jakiegoś rodzaju motywacji. Zabawki do kąpieli to świetny wybór, który sprawi, że tortura zamieni się w świetną zabawę. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jaką radość możesz sprawić swojemu dziecku.

Zabawki do wanny – nie tylko gumowa kaczuszka

Zabawki do kąpieli z naszego sklepu posiadają niezbędne certyfikaty i są w pełni bezpieczne w użyciu. Starannie selekcjonujemy nasze produkty, wybierając tylko najciekawsze i unikatowe zabawki od zaufanych producentów. Kolorowe zwierzątka, klocki do wody, rurki, zestawy do łowienia czy książeczki gumowe to tylko część naszego bogatego asortymentu. Te proste zabawki zmienią sposób postrzegania kąpieli przez maluchy i pozwolą nauczyć regularnego mycia. Sięgnij po nasze produkty, a zamienisz kąpiel w radosną przygodę. Zabawki do kąpieli –  Edukatorek zaprasza!

Drewniane zabawki edukacyjne – zabawa może być nauką

Nie trzeba specjalnie spędzać z dzieckiem wielu godzin na żmudnej nauce pewnych umiejętności. Mózg małego dziecka jest tak chłonny, że  dzięki bodźcom zewnętrznym przyswaja wiedzę naturalnie poprzez wiele czynności. Dla niemowlaka nauką będzie słuchanie grzechotki i sięganie po zawieszoną nad głową maskotkę. Rozwija on w tym czasie umiejętności ruchowe i oswaja się z otaczającym światem. Starsze dziecko również wiele nauczyć się może dzięki zabawkom. Klocki z literkami i cyferkami to doskonały wstęp do nauki pisania i liczenia. Dodatkowo wszelkiego rodzaju logiczne układanki rozwijają zdolność kreatywnego myślenia, planowania oraz dążenia do celu. Wszystko to podczas godzin wyśmienitej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wysokiej jakości zabawek edukacyjnych przystosowanych dla dzieci w różnym wieku. Sprawdź sam na stronie https://edukatorek.pl/.