Wyjątkowy hotel w sercu Warszawy

Artur
wrzesień19/ 2019

Czasem marzymy o tym, aby zatrzymać się w takim miejscu, gdzie to inni zadbają o nasz komfort, wypoczynek i zadowolenie. Chcemy wyjechać do takiego miejsca, gdzie z wielką przyjemnością będziemy wspominać pobyt i planować kolejny wyjazd w niedalekiej odległości.

Eleganckie miejsce w hotellord.pl dla każdego

Takim wyjątkowym i bardzo eleganckim hotelem jest Hotel Lord z czterema gwiazdkami znajdujący się wśród elit warszawskich i krajowych hoteli. Dokładne dane kontaktowe do tego hotelu znajdziemy na hotellord.pl. Hotel umiejscowiony jest blisko warszawskiego lotniska Fryderyka Chopina – 5 minut i 7 minut od samego centrum miasta. Przyjeżdżając do stolicy warto się tutaj zatrzymać – niezależnie od tego, czy mamy w planach odwiedzić miasto, czy też chcemy załatwić sprawy służbowe. 

Wyjątkowe i bardzo piękne wnętrza

Można śmiało powiedzieć, że jest to hotel godny prawdziwych i dystyngowanych lordów. Każdy klient znajdujący się w tak przestronnych i estetycznie urządzonych wnętrzach poczuje się doceniony i zauważony. Pośród 90 komfortowo urządzonych pokoi znajdzie się ten, gdzie ze spokojem będziemy mogli wypocząć podczas pobytu w tym mieście. W każdym z pokoi znajduje się kompletnie wyposażona łazienka. Goście mogą korzystać z bardzo szybkiego Wi-Fi. Do tego mają do dyspozycji restaurację, której przewodzi mistrz sztuki kulinarnej – Stefan Birka. Jest to hotel, gdzie można zanocować, jak również wykorzystać przy organizowaniu różnych imprez okolicznościowych i ważnych imprez firmowych, imprez integracyjnych.