Sala weselna pod Warszawą i jej zalety

Sala weselna pod Warszawą i jej zalety
Artur
luty01/ 2018

Wesele to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary – każda z nich pragnie, aby ich wesele było niezapomniane i szczególne. W tym celu szukają licznych atrakcji i rozrywek. Podstawa jest jednak znalezienie odpowiedniej sali. Dzisiaj nie jest już to takim problemem i nie trzeba rezerwować jej wiele wcześniej. Mimo tego wybór może okazać się trudny. Na jakie elementy zwracać szczególną uwagę?

Sala weselna pod Warszawą czy w centrum?

Osoby mieszkające w stolicy czy pobliżu niejednokrotnie marzą o tym, aby zarówno ślub, jak i wesele odbyły się blisko starego miasta. Z pewnością taka scenografia może sprawić, że chwila ta stanie się bardziej podniosła, jednak musimy pamiętać o tym, że ceny za wynajem lokalu w centrum Warszawy są czasami absurdalne. Zazwyczaj również wysoka cena nie idzie w parze z wyjątkowymi usługami – płacimy wyłącznie na elegancką lokalizację. Znacznie lepszym pomysłem jest sala weselna pod Warszawą, gdzie ceny mogą być o połowę niższe, a same usługi: znacznie lepsze! Dodatkowo decydując się na lokalizację poza Warszawą możemy również wybierać w miejscach zlokalizowanych malowniczo: przy pięknych jeziorach, blisko lasów czy parków. Takie sąsiedztwo wpłynie z pewnością na samopoczucie gości. Kto wie – może również uda się zorganizować zabawę w ogrodzie hotelu czy restauracji? Jednym z miejsc godnych polecenia jest bez wątpienia Windsor Hotel. O ofercie przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.

Jakie atrakcje weselne warto wziąć pod uwagę podczas planowania?

Poza suto zastawionymi stołami oraz muzyką graną przez kapelę na żywo czy też DJ koniecznie pomyślmy o tym, co może zmienić charakter naszego wesela. W ostatnich latach niezwykle popularne są fotobudki, w których goście bezpłatnie mogą robić sobie zdjęcia i od razu otrzymać ich odbitkę.