Ogród w nowej odsłonie

Ogród w nowej odsłonie
Artur
sierpień31/ 2017

Ogród to miejsce, gdzie możesz dać upust swojej fantazji i kreatywności. Poprzez dobór odpowiednich roślin, dodatków, wodnych akcentów i mebli możesz wpływać na najbliższe otoczenie, kształtując warunki sprzyjające relaksowi i odpoczynkowi. Najwyższa pora wymienić wysłużony komplet starych krzeseł i zapewnić sobie namiastkę luksusu w wielkim stylu.

NIE dla nudy w ogrodzie!

Meble ogrodowe nie muszą być nudne. Obecnie rynek asortymentu outdoorowego jest naprawdę szeroki. Nowoczesne ogrody zdobią nie tylko krzesła i stoły, ale ciekawe leżanki, sofy i huśtawki. Wstawiając na taras kanapę o modułowej budowie, tworzysz zewnętrzny salon, w którym odpoczniesz i zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Ponadto, rozłożysty narożnik wygodnie ugości wszystkich znajomych i rodzinę podczas sobotniego garden party przy grillu. A może marzysz o ustronnym kąciku, gdzie w ciszy odpoczniesz od gwaru i zgiełku? Głęboka huśtawka wypełniona miękką poduchą będzie nie tylko niezwykle wygodnym siedziskiem, ale również ozdobą, która wniesie na taras lub do ogrodu powiew prawdziwego luksusu. Na szczególną uwagę zasługują modele wykonane z aluminium – metalu niezwykle lekkiego i odpornego na korozję. Meble na taras z aluminium wyróżniają się na tle ogrodowego asortymentu odpornością na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ulubiona sofa czy huśtawka zachowają nienaganny wygląd przez długie lata.

Jesień – czas ogrodowego szaleństwa

Schyłek lata to najlepsza pora na zakup mebli ogrodowych. Większość dobrych marek kończy sezon ogrodowy specjalnymi rabatami. W efekcie asortyment najlepszych marek, takich jak meble ogrodowe ZUMM, możesz kupić nawet o 50% taniej! Atrakcyjne obniżki stwarzają najlepszą okazję, żeby pozwolić sobie na zakup eleganckiej sofy albo designerskiego fotela, o jakim zawsze marzyłeś.