Na co zwrócić uwagę wybierając stroje kąpielowe dwuczęściowe?

Artur
sierpień15/ 2020

Producenci strojów kąpielowych dwuczęściowych chcą przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też co sezon oferują nowe modele. To właśnie szeroka i bardzo różnorodna oferta sprawia, że wiele kobiet ma duży problem, aby wybrać modne stroje na plażę.

Jaki kolor wybrać?

Aby wybrać profesjonalne stroje kąpielowe dwuczęściowe warto zwrócić uwagę na ich kolor oraz wzór. Najbezpieczniejszym wyborem dla większości kobiet są pastelowe i neonowe kolory. Nie można zapominać również o czerwieni i kremowych odcieniach w klimacie vintage.

Nieco trudniejszym zadaniem jest wybranie ciekawego wzoru. Od kilku sezonów na plażach można zaobserwować duży boom na grochy i kwiatki. Wiele młodych kobiet stawia także na eleganckie panterki i zwierzęce desenie. Bardzo modna jest nie tylko popularna zebra, ale również krowie łaty.

Stroje kąpielowe plus size

Producenci coraz częściej oferują wspaniałe stroje kąpielowe dwuczęściowe plus size oraz rewelacyjne kostiumy wyszczuplające. Jeszcze kilka lat temu panie o obfitych kształtach miały duży problem, aby wybrać odpowiedni strój kąpielowy. W dzisiejszych czasach sytuacja ta wygląda zupełnie inaczej, dzięki czemu na półkach sklepowych coraz częściej można spotkać stroje kąpielowe dla puszystych.

Umiejętnie dobrane stroje kąpielowe dwuczęściowe doskonale modelują sylwetkę, dzięki czemu prezentują się bardzo okazale. Dobrym pomysłem są kostiumy w soczystych barwach i stonowanych kolorach. Dla puszystych kobiet dobrym wyborem są geometryczne wzory z modnymi wiązaniami.

Cenne wskazówki

Dla kobiet z dużym biustem najlepszym wyborem są stroje, w których to górna część posiada szeroki i dobrze podtrzymujące ramiączka. Z praktycznego punktu widzenia najlepszym wyborem są modele z usztywnianą miseczką na fiszbinach.

Eleganckie stroje kąpielowe nie muszą mieć klasycznych prostych ramiączek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na wiązane i zakładane na szyję ramiączka. Jeżeli chodzi o stroje kąpielowe dwuczęściowe, to najlepszym wyborem będą modele z zabudowanym dołem. Mowa tutaj przede wszystkim o stroju kąpielowym ze spodenkami albo spódniczką.

Jeżeli chodzi o wyszczuplające wzory, to doskonale sprawdzą się ukośne pasy oraz kontrastowe wzory. Warto poszukać ciekawych modeli z marszczeniami na brzuchu. Na samym końcu warto wspomnieć o tankiniach ze stylowymi printami florystycznymi w nasyconej zieleni. Bardzo modne są także koronkowe topy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe dwuczęściowe – https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe.