Łóżka modne, czyli tapicerowane

Łóżka modne, czyli tapicerowane
Artur
luty11/ 2020

Sypialnie wydają się być miejscem intymnym i odseparowanym od głównego domowego nurtu zdarzeń, przez co można by dojść do wniosku, że mody będą to miejsce dosięgały w znacznie mniejszym zakresie. Nic bardziej mylnego. Moda sypialniana to ogromnie ważny element stylistyki naszego domu, a jej zmiany pojawiają się często, w sposób nagły i nierzadko drastycznie. Na chwilę obecną modne są łóżka kontynentalne, koniecznie tapicerowane.

Tapicerka i narzuty

Łóżka tapicerowane są modne w dużej mierze dlatego, że tapicerowanie daje nam ogromne pole do popisu pod względem różnorodności kolorów, wzorów i faktur. Możemy zdecydować się praktycznie na wszystko, co nam przyjdzie do głowy. Tapicerowanie może być stosunkowo delikatne, ale może też stworzyć coś naprawdę wielkiego i rozczapierzonego.

Dodatkiem do takiego łóżka najczęściej jest narzuta i nie będzie to bynajmniej narzuta skromna. Wręcz przeciwnie, im więcej frędzli, koronek lub doszywanego futra, tym lepiej. W modzie jest wełna i wszystko, do czego pasuje przymiotnik puszysty.

Wygoda ponad wszystko

Galeria Wnętrz Mera oferuje różnego rodzaju łóżka sypialniane – tapicerowane, kontynentalne oraz drewniane. Wszystkie modele zapewniają komfortowy sen oraz wyróżniają się niezawodną jakością. Sprawdźcie naszą ofertę – łóżka tapicerowane Bielsko Biała.