Jakie meble ogrodowe wybrać na nadchodzący sezon?

Artur
styczeń15/ 2018

Chociaż za oknem zima, to warto pomyśleć wcześniej o tegorocznym sezonie ogrodowym. Tym bardziej, że mamy więcej czasu na zaplanowanie prac i zmian w ogrodzie oraz na zakupienie nowego sprzętu, akcesoriów oraz mebli. Warto zająć się tym już teraz, bo można skorzystać z atrakcyjnych wyprzedaży rzeczy do ogrodu.

Nowoczesne meble na taras z aluminium

Meble na taras z aluminium okażą się hitem 2018 roku. Nic dziwnego, przecież to przedmioty charakteryzujące się niezwykłym designem. Takim, który pozwala określać je jako meble awangardowe. Taras w aluminiowej odsłonie wyglądać będzie po prostu olśniewająco! Dbając o jego aspekt wizualny, zapewnimy sobie w ten sposób stuprocentowy komfort.

Meble balkonowe z metalu

Nowoczesna interpretacja metalu sprawdzi się również na każdym balkonie. Meble balkonowe z metalu to świetna propozycja na pomysłową aranżację 2018! Wystarczy spojrzeć na minimalistyczne stoliki z aluminium, na designerskie krzesła i fotele (także takie z wstawkami z drewna), na stylowe sofy – żeby zrozumieć na czym polega niezaprzeczalny urok rzeczy z aluminium.

Rattan w designerskiej odsłonie

Jeśli pociągają nas rzeczy w totalnie naturalnej formie, to zwróćmy uwagę na meble rattanowe. Rok 2018 to wciąż będzie czas natury i designu, a rzeczy wyplatane z rattanu to najlepsze połączenie tych wartości. Designerskie krzesła (z nóżkami z metalu), nieszablonowe fotele, stoliki, oryginalne huśtawki-fotele – oto jak tradycyjny materiał zyskuje nowoczesną interpretację i doskonale dopełnia dzisiejszy ogród.

Uniwersalny technorattan

W każdym ogrodzie idealnie zaprezentują się także meble technorattanowe. Dostępne w wielu kolorach. Będą bardzo modne także w 2018 roku. Zwłaszcza, że producenci wciąż przygotowują nowe modele, które przepięknie udekorują ogrodową przestrzeń.