Dwie rady dla zdających egzamin na prawo jazdy

Dwie rady dla zdających egzamin na prawo jazdy
Artur
luty20/ 2020

Dzień egzaminu na prawo jazdy w Warszawie jest zwykle ważnym wydarzeniem. Nic więc dziwnego, że często pojawia się pytanie o to, jak przygotować się do niego. Dzięki kilku wskazówkom z pewnością zbliżymy się do końcowego sukcesu.

Instruktorzy, którzy pracują w ośrodku doskonalenia kierowców AutomobilKlub Polski przestrzegają przed dwoma rzeczami – uczeniem się aż do chwili egzaminu i braniem środków uspokajających. Nieustanne próby przyswajania wiedzy nie pomagają. Przeciwnie, często potęgują wrażenie chaosu i sprawiają, że trudno jest uwierzyć we własne możliwości. A przecież kursant dopuszczony do egzaminu przez swojego instruktora to osoba, która naprawdę potrafi jeździć. Z kolei środki uspakajające, choć ograniczają objawy stresu, spowalniają też reakcje. Podczas egzaminu może dojść do zdarzeń, które trudno przewidzieć. Do szybkiej reakcji może też zmusić nieodpowiedzialne zachowanie innych użytkowników ruchu drogowego. Dobrze mieć więc pewność, że nasz umysł jest otwarty i nic nie hamuje procesów myślowych.

Wysoka zdawalność

Szkoła nauki jazdy Automobilklub Polska zaprasza na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D. Jesteśmy szkołą z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy. Sprawdź naszą ofertę – prawo jazdy w Warszawie.