Nowoczesne parasole tarasowe w strefie wypoczynkowej

Artur
sierpień18/ 2020

Wypoczynek blisko domu to świetna alternatywa dla dalekich wyjazdów za granicę czy nawet za miasto. Nie musimy specjalnie planować takich chwil – wystarczy odpowiednia aranżacja naszego tarasu oraz kilka elementów, które zmienią tę przestrzeń nie do poznania. Jednymi z najchętniej kupowanych produktów na taras są parasole tarasowe. Dlaczego?

Parasole tarasowe – sprawdź, jak wpłyną na poziom wypoczynku

Chcąc zapewnić sobie doskonałe warunki do wypoczywania na tarasie przede wszystkim myślimy o meblach ogrodowych. Ich szeroki wybór sprawia, że bez trudu znajdziemy komplety dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Wiele osób pragnie też kupić parasole tarasowe – nowoczesne parasole pozwolą na stworzenie strefy cienia na tarasie i uchronią nas przed silnym promieniowaniem UV. Czy parasole tarasowe faktycznie są niezbędne? Tak!

Parasole tarasowe – trwałość na długie lata

Zdecydowana większość z nas kupuje parasole tarasowe przez wzgląd na możliwość stworzenia cienia. Mniej zdajemy sobie sprawę, że parasole tarasowe skutecznie chronią nas również przed działaniem promieniowania UV. Nadmierna ekspozycja na słońce skutkować będzie poparzeniami skóry. Parasole tarasowe są więc nie tylko eleganckim dodatkiem, ale i elementem, który skutecznie chroni nasze zdrowie!

Jak skonstruowane są parasole tarasowe? Projektanci stawiają na funkcjonalność: trwałe materiały połączono tu ze sprytnym designem w którym istnieje kilka punktów regulacji. Parasole posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo, które zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Czasze parasoli tworzone są z tkanin technicznych pokrytych poliuretanem. To połączenie sprawia, że czasza jest odporna zarówno na promieniowanie słoneczne, jak i na deszcz.

 

 

tubebox.pl Piękny taras wtrawiepiszczy.com.pl