Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

Artur
marzec23/ 2020

Sezon letni jeszcze daleko przed nami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby chodzić na basen lub zdecydować się na wyjazd w ciepłe miejsca. Jednoczęściowe kostium kąpielowe nie muszą być nudne, a to co widzimy w sklepach tylko to potwierdza.

Koronka w modzie

Od zawsze koronka była tym materiałem, który kojarzył się z kobiecością. Zastosowanie jej w jednoczęściowych kostiumach kąpielowych okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie chodzi tu o mocno wykrojony styl, ale o subtelne podkreślenie kobiecych kształtów lub dodanie kostiumowi lekkości. Kostiumy kąpielowe, które oprócz koronki zostały wyposażone w delikatny, prosty dekolt i cieniutkie ramiączka sprawiają, że kobieta na plaży czuje się po prostu piękna. Ciekawymi modelami są również te bardziej odważne wersje, w których przezroczysta koronka pokrywa większe partie kostiumu – jak brzuch czy też plecy.

Profilowany kształt

Kostiumy kąpielowe w dzisiejszych czasach nie muszą deformować sylwetki – wręcz przeciwnie. Profilowana góra z dobrze usztywniany stanikiem i pięknie wycięty dół sprawią, że nasze ciało będzie wyglądało naprawdę dobrze. Takiego rodzaju kostiumy są dostępne zarówno na basen, jak i na tropikalną plażę. To samo tyczy się samych wycięć w kostiumie. Czasami wystarczą podłużne otwory po bokach talii, aby znacznie ją zwęzić wizualnie, zapewniając nam znacznie wyższe poczucie pewności siebie.

Kolorystyka

Współczesne kostiumy kąpielowe mogą być wykonywane w dowolnych wersjach kolorystycznych. Jednokolorowe przeznaczone są dla kobiet o zdecydowanie dobrej sylwetce, natomiast te z wzorami świetnie sprawdzą się u pań, które chcą co nieco w swojej sylwetce ukryć lub wyprofilować. Warto też postawić na kolory, które będą odpowiadały naszej karnacji, dzięki czemu od pierwszych chwil na plaży – nawet jeszcze bez opalenizny – będziemy się czuć kobieco i tak, jak trzeba.

Decydując się na zakup kostiumu kąpielowego, szczególnie przez internet, warto wcześniej dokładnie zdjąć swoje wymiary, dzięki czemu unikniemy błędów w wyborze prawidłowego dla nas rozmiaru. Dopasowanie kostiumu stylem i kolorystyką sprawi, że nasze wakacje będą znacznie przyjemniejsze. Warto się też zastanowić, czy nie powinnyśmy sobie sprawić kilku sztuk, zupełnie innych od siebie. W końcu wakacje to czas, kiedy w kostiumie przebywa się większość swojego wolnego czasu, a na wakacjach warto wyglądać i czuć się dobrze.

Zawsze warto też stawiać na jakość, dlatego materiał wykonania kostiumu powinien być przyjemny dla skóry zarówno przed jak i po jego zamoczeniu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostiumy kąpielowe https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

dekoracje ogrodowe patio meble ogrodowe meble balkonowe