Co to zabieg depilacji laserowej?

Artur
luty02/ 2022

Depilacja laserowa to zabieg, który za pośrednictwem tytułowego lasera potrafi zlikwidować problem ciągle odrastających włosów z okolic pach, bikini, nóg, pleców itp.. Miejsce jest nieważne, gdyż depilację można przeprowadzać praktycznie wszędzie! W przeciwieństwie do najbardziej popularnych metod depilacyjnych depilacja laserem jest długotrwała – już na zawsze można zlikwidować problem odrastających włosów co jest niezwykle wygodne i oszczędza sporo czasu.

 

Depilacja laserem – przygotowanie do zabiegu

Na początku po zdecydowaniu się na zabieg depilacji laserowej należy przeanalizować wszystkie przeciwwskazania. Osoby posiadające różne choroby, w tym choroby skóry powinno wstrzymać się z depilacją laserową. Jeżeli jednak jest się zdrowym to nie ma większych przeciwwskazań.

 

Po umówieniu terminów przychodzi się na zabieg depilacyjny kładąc się na specjalnym ,,łóżku”. Aby złagodzić ból nakładany jest specjalny żel chłodzący, gdyż temperatura skóry zdecydowanie się podnosi co może prowadzić do obrzęków. Lecz żel ma za zadanie złagodzić takie dolegliwości i wraz z działaniem najnowocześniejszych laserów, które również posiadają możliwości chłodzenia odczuwane dolegliwości są bliskie zeru.

 

ZObac

 

Przed i po zabiegu należy wprowadzić pewne restrykcję. Mianowicie nie stosować kremów ani maści i z retinolem, kwasami czy peelingów złuszczających aby dodatkowo nie podrażnić skóry. W przypadku chęci pójścia na basen czy solarium po zabiegu również należy do odłożyć w czasie przez okres co najmniej 2 tygodni. Nawet w przypadku spacerów w letnie dni i równoczesnej depilacji nóg powinno się unikać słońca i zasłaniać te miejsca, bądź smarować kremem z wysokim filtrem przeciw promieniowaniu UV.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-szczecin/

 

Depilacja laserowa Szczecin

W największych miastach jest wiele ciekawych miejsc, w których w dobrej cenie można poddać się zabiegowi depilacji laserem. Jednak warto wybierać te z nieposzlakowaną opinią i dobrym sprzętem, aby nie narazić się na problemy. W Szczecinie można znaleźć naprawdę sporo ciekawych salonów jak sieć depialcja.pl.

 

 

 

zestaw ogrodowy tanio zobacz zestaw ogrodowe