Biurko niczym komoda

Biurko niczym komoda
Artur
październik01/ 2019

Biurko zazwyczaj traktowane jest jako zło konieczne w naszych aranżacjach, ponieważ jest to bryła najczęściej mocno nieregularna, która w sposób estetyczny wystaje z nowoczesnej aranżacji wnętrza. Dlatego często poszukuje się sposobów na jej swoiste ukrycie w pomieszczeniu i między innymi z tego trendu wyrosły nowoczesne meble tego typu, które udają komody.

Sprytnie schowane biurko

Nowoczesne meble to meble minimalistyczne, które starają się ograniczać do swojej funkcji. W przypadku biurka jest to zadziwiająco łatwy do realizowania cel, ponieważ nowoczesne biurko nie musi być już całym wielkim centrum dowodzenia, jakim było jeszcze do niedawna. Kawałek blatu, na którym położony zostanie laptop, a do tego kilka szuflad z boku w zupełności wystarczy, by biurko było biurkiem. Jeśli spojrzymy na takie biurko z boku, pojawi się bryła komody. Spojrzenie na nie od frontu pokaże nam, że z jednej strony faktycznie będzie to komoda ze swoimi szufladami, a druga strona będzie wolna w oczekiwaniu na użytkownika biurka i jego fotel.

https://beesafe.pl/porady/jazda-bez-ubezpieczenia/ https://beesafe.pl/porady/samochodem-na-slowacje/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-rejestracja-samochodu/