Weekend w Bukowinie – podaruj sobie relaks i odpoczynek!

Weekend w Bukowinie – podaruj sobie relaks i odpoczynek!
Artur
Październik10/ 2017

Odpoczynek i relaksowanie się są niezwykle istotne dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Natłok obowiązków oraz racy sprawia, że coraz szybciej czujemy wypalenie zawodowe, zmęczenie, widać u nas pierwsze objawy depresji. Istotne jest to, aby wiedzieć jak odpoczywać i robić to, kiedy tylko jest okazja. Nie pozwólmy, aby stres przejął kontrolę nad nami. A wypoczywać najlepiej w polskich górach!

Bukowina Tatrzańska – miejsce idealne na wypoczynek

Wśród licznych miast górskich bez wątpienia Bukowina znajduje się w pierwszej piątce najchętniej odwiedzanych. Turystów przyciągają przede wszystkim liczne stoki narciarskie, ale i termy. Bukowina proponuje swoim gościom również wiele atrakcji gastronomicznych: w mieście znajdziemy dziesiątki interesujących karczm, restauracji oraz kawiarni z lokalnymi przysmakami. Szeroka baza turystyczna sprawia, że noclegi blisko basenów znajdziemy szybko i w dobrej cenie. Warto także zastanowić się nad opcją wędrowania szlakami górskimi – z Bukowiny wychodzi wiele ścieżek prowadzących aż do podnóża Tatr. Spacerując szlakami bez trudu nasycimy oczy wspaniałymi panoramami.

Czy weekend w górach pozwoli nam na relaks?

Zdecydowanie tak – przede wszystkim warto pamiętać o możliwości przebywania w znacznie czystszym środowisku. Będąc w górach oddychajmy pełną piersią! Warto także zaplanować krótkie wypady do Zakopanego, zwiedzić okolicę.

Szukasz noclegu? Sprawdź: willamajerczyk.com. Pensjonat znajduje się w Poroninie, rzut kamieniem od Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego (droga z Bukowiny na Gliczarów Górny).