W poszukiwaniu idealnych mebli do restauracji

Artur
Czerwiec19/ 2019

Na sukces w wymagającej branży gastronomicznej składa się wiele czynników. Dobra kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie na nic się zdadzą, kiedy estetyka lokalu będzie pozostawiała wiele do życzenia. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej strefie, która w okresie letnim cieszy się ogromną popularnością wśród klientów – ogródkom. Jakiego wyposażenia nie może zabraknąć w zewnętrznej strefie Twojej restauracji czy kawiarni? Sprawdź nasze propozycje!

Szare meble ogrodowe – uniwersalnie i modnie

Meble restauracyjne powinny łączyć w sobie komfort użytkowania, modny wygląd i maksymalną funkcjonalność. W zewnętrznym, wymagającym środowisku najlepiej sprawdzą się brązowe, białe lub szare meble ogrodowe wyplatane z technorattanu. Stylowe, lekkie meble doskonale współgrają z trendami obowiązującymi w designie, a jednocześnie wyróżniają się wysoką funkcjonalnością. Możesz mieć pewność, że intensywne, codzienne użytkowanie i ekspozycja na szkodliwe czynniki (zabrudzenia, wilgoć, promieniowanie UV i skrajne temperatury) nie wpłyną negatywnie na kondycję wyposażenia.

Estetyka i wygoda

Urządzając ogródek gastronomiczny, pamiętaj, że to właśnie on jest wizytówką lokalu. Aranżując tę strefę, warto zadbać o jej atrakcyjny, spójny wygląd. Aby ogródek zachęcał przechodniów do wstąpienia na kawę czy obiad, warto uzupełnić meble ogrodowe o dekoracyjne poduszki, na stołach poustawiać świeże kwiaty w ładnych wazonach, a całość uzupełnić dekoracjami nawiązującymi do klimatu panującego we wnętrzu lokalu. Zadbaj o komfort  swoich gości – znajdź miejsce dla dużych parasoli przeciwsłonecznych, promienników podczerwieni i skrzyni, w której znajdować się będą pledy do dyspozycji gości.