Stylowe meble na taras – jakie wybrać?

Artur
Sierpień28/ 2019

Twój taras nie prezentuje się już tak dobrze, jak jeszcze kilka sezonów temu? Często małe zmiany wystarczą, aby całkowicie odmienić przestrzeń i tchnąć w nią nowe życie! Ulubione kwiaty posadzone w ozdobnych donicach, nastrojowe oświetlenie albo nowy fotel wystarczą, aby uatrakcyjnić zewnętrzną strefę. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej meblom ogrodowym, które mogą sporo namieszać w przydomowej aranżacji!

Stylowy komplet rattanowy

Meble wyplatane z naturalnych surowców w wielkim stylu wracają do łask! Komplet rattanowy składający się z niewielkiego stolika i dwóch lub czterech krzeseł będzie doskonale prezentował się wśród bujnej zieleni. Proponowane przez czołowych producentów meble w niczym nie przypominają znanych z przeszłości, plecionych mebli w retro stylu. Wręcz przeciwnie – rattanowe krzesła, stoliki czy huśtawki harmonijnie wpisują się w najświeższe trendy w designie.

Zabudowana huśtawka

Latem cenisz przede wszystkim samotny relaks z dobrą książką? W takim razie z pewnością oczaruje Cię designerska, zabudowana huśtawka w formie otulającego kokonu. Nowoczesne, podwieszane na haku albo wytrzymałym stelażu huśtawki zapewniają błogie doznania, a jednocześnie stylowo dekorują przestrzeń. Dzięki swoim niewielkim gabarytom świetnie sprawdzą się nawet na małych tarasach i ciasnych balkonach.

Stylowa sofa z technorattanu

Kanapa na świeżym powietrzu? Dlaczego nie! Coraz częściej w modnych ogrodach pojawiają się stylowe sofy i komplety wypoczynkowe, których estetyka i funkcjonalność w niczym nie ustępują najlepszym, salonowym meblom. Nowoczesne sofy ogrodowe wykonane są z materiałów o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu zachowują swoją nienaganną strukturę pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki.

telesystem.com.pl easi-ta-events.com e-szczawnica.org