Stoły tarasowe na lata – czy to możliwe?

Artur
Luty08/ 2018

Wyposażenie ogrodu albo tarasu nie jest łatwym zadaniem. W hipermarketach i sklepach z produktami outdoorowymi znaleźć możemy produkty wykonane z drewna, tworzyw sztucznych czy wikliny, które według zapewnień producenta, mają zachować swój nienaganny wygląd przez wiele lat. Jak z ogromu dostępnych modeli wybrać meble, które rzeczywiście przetrwają próbę czasu?

Stoły tarasowe z syntetycznego materiału inspirowanego naturą

Perłą wśród mebli ogrodowych są produkty wykonane z wysokiej jakości technorattanu. Zwarta, nieprzepuszczalna plecionka do złudzenia przypomina swój naturalny pierwowzór, czyli rattan pozyskiwany z giętkich pni palm rotangowych. Tym, co wyróżnia technorattan od pierwowzoru, to modne, nasycone kolory oraz bezwzględna trwałość. Stoły tarasowe z wyplatanym blatem będą pięknym i praktycznym dodatkiem do ogrodu, odpornym na działanie deszczu, śniegu, skrajnych temperatur i promieniowania UV. Wybierając model z wysokogatunkowej plecionki, pozbawiasz się konieczności zabezpieczania mebla poza sezonem letnim. Ponadto, niektórzy producenci dodatkowo wzmacniają blaty szkłem hartowanym, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania ze stołu.

Meble meblom nierówne

Popularność technorattanu sprawiła, że sezon ogrodowy poprzedza wysyp technorattanowych mebli, które pojawiają się  w niemal każdym dużym sklepie. Jeśli nie chcesz, aby po dwóch sezonach nowy komplet nadawał się do wymiany, szukaj mebli nie w hipermarketach, ale w sklepach z wysokiej jakości wyposażeniem dedykowanym zewnętrznym przestrzeniom. Na stronie oltre.pl znajdziesz produkty wykonane w całości ręcznie, co jest najlepszą gwarancją jakości. Ponadto, materiał użyty do produkcji każdego stolika, krzesła czy fotela do złudzenia przypomina naturalny pierwowzór, co znacznie wpływa na walory estetyczne produktu.

https://hanza.edu.pl/jak-sprawic-aby-nasz-sklep-byl-widoczny-dla-kupujacych-w-sieci/ http://ogwnetrza.pl http://godrejmeridien-gurgaon.com/trwaly-fotel-do-ogrodu/