Projekty domów tanich w budowie – skąd je wziąć?

Projekty domów tanich w budowie – skąd je wziąć?
Artur
grudzień29/ 2017

Domy drewniane całoroczne są coraz częściej widoczne w polskim krajobrazie. Polacy decydując się na taki dom zazwyczaj kierują się niewygórowaną ceną, ale również możliwością późniejszej rozbudowy. Co jeszcze warto wiedzieć o domach drewnianych szkieletowych? Czy faktycznie jest to dobra inwestycja?

Gdzie znajdziemy projekty domów tanich w budowie?

Budową domów drewnianych całorocznych zajmują się wyspecjalizowane firmy. To właśnie w nich znajdziemy projekty domów tanich w budowie. Wśród licznych propozycji królują domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza, jak również domy piętrowe. Każdy z domów projektowany jest w taki sposób, aby spełniać oczekiwania jak największej liczby klientów. Na dole znajdziemy najczęściej otwarty salon z kuchnią i jadalnią oraz toaletę, na piętrze zaś sypialnie, łazienkę i toaletę. Istotne jest to, że każdy dom posiada garaż lub przynajmniej podjazd pod domem. Ciekawe projekty domów drewnianych zaproponuje nam marka mawit.com.pl. Wielu producentów da nam także gwarancję na to, że po latach będzie istniała możliwość rozbudowania domu.

Co warto wiedzieć o projektach domów tanich w budowie?

Moda na domostwa wykonane z drewna przywędrowała do nas ze Skandynawii i Kanady – w tych regionach budowanie z drewna jest codziennością, ze względu na dużą ilość surowca. Domy drewniane stanowią interesującą alternatywę dla klasycznego budownictwa murowanego – szacuje się, że są tańsze nawet o 35%! Ciekawą sprawa jest także czas budowy domów tego typu. W zależności od tego, w jakim stanie mają być oddane, buduje się je od 2 do 8 miesięcy. Nie ma znaczenia pora roku – dzięki zastosowaniu drewna jako głównego materiału budulcowego pogoda nie ma wpływu na czas rozpoczęcia budowy. Jedynym elementem murowanym domu są jego fundamenty.

Krzesła i stolik na balkon – jaki komplet wybrać? meble do kawiarni producent godrejmeridien-gurgaon.com