Prezenty ślubne, które nigdy nie wychodzą z mody

Artur
sierpień10/ 2018

Sezon ślubny trwa w najlepsze! Może i Ty niebawem będziesz brał udział w uroczystości zaślubin bliskiej osoby? Wszystkim tym, którzy nie wiedzą, jaki prezent sprawić młodej parze, podpowiadamy, jakie podarunki z pewnością okażą się trafione!

Sztućce dobrych marek

Komplet solidnych, starannie wykonanych sztućców to najpiękniejsza ozdoba stołu. Tego typu zakup jest niemałą inwestycją, więc często odkładamy go „na potem”. Ślub albo parapetówka stwarzają doskonałą okazję, aby ułatwić kompletowanie kuchennej kolekcji parze, która dopiero zaczyna samodzielne życie. Doskonałe sztućce na prezent ślubny posiada w swojej ofercie polska marka Gerlach. Wykonane z wysokogatunkowej stali 18/10 sztućce nie tylko pięknie się błyszczą, ale również są odporne na zarysowania, działanie ostrych środków myjących oraz wysokiego ciśnienia i temperatury wytwarzanych w zmywarkach. Co ważne, dobre marki często dają możliwość wykonania na rączkach ozdobnego grawera, dzięki któremu sztućce będą piękną pamiątką najpiękniejszych chwil w życiu.

Sprzęt AGD

Drobny sprzęt AGD jest przydatny w każdym domu. Zanim jednak zdecydujesz się kupić toster czy designerski czajnik, postaraj się dowiedzieć, czy para młoda nie posiada już tego typu sprzętu w swojej kolekcji. Narzeczeni często sporządzają teraz listy prezentowe, które dostępne są online. Korzystając z takich list, możesz znacznie ułatwić sobie zadanie kupna odpowiedniego prezentu.

Opcja dla niezdecydowanych

Nie jesteś przekonany, czy kupić młodej parze prezent, czy postawić na kopertę z gotówką? W takim razie wybierz opcję pośrednią! Bon podarunkowy do sklepu meblowego, sprzętu z elektroniką albo biura podróży z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.

nowoczesne meble na taras janeshaphotography.com researchmarket24.com