Miłość w czasach internetu

Artur
marzec15/ 2018

Jaka jest miłość we współczesnych czasach? Taka sama jak dawniej, w końcu to uczucie znane gatunkowi ludzkiemu od zawsze. Uczuciowość wyższa charakterystyczna jest właśnie dla nas. Potrzebujemy innych ludzi do tego, by żyć szczęśliwie, potrzebujemy bliskich związków, które dla wielu są prawdziwą istotą życia. Jedyną różnicą jest to, że w dzisiejszych czasach trochę trudniej jest poznać partnera.

Polskie portale randkowe – szansa na miłość

Współcześni ludzie skupieni są na pracy, robieniu kariery, rozwijaniu swoich zainteresowań i hobby. Jednocześnie pragną mieć bliską osobę, z którą będą mogli dzielić swoje życie. Nie jest łatwo żyć samemu, nawet jeżeli przez jakiś czas jest to wygodne. Wcześniej czy później praktycznie każdy zaczyna odczuwać silną potrzebę, aby związać się z kimś na serio. Jeżeli brakuje im czasu na tradycyjne sposoby, które pozwalają kogoś poznać, ratują się Internetem.

Sympatia z internetu

Jeszcze kilka lat temu przyznanie się do tego, że poznało się partnera przez internet, bywało krępujące. Wielu ludzi sądziło, że robią tak tylko bardzo nieśmiali nieudacznicy, że robią tak tylko bardzo nieśmiali nieudacznicy, nie potrafiący nawiązywać relacji w normalny sposób. Dzisiaj randkowanie z kimś poznanym w internecie, to już coś zupełnie normalnego. O dziwo, nawet starsze osoby logują się na portalach internetowych, bo zależy im na tym, by kogoś poznać. Polskie portale randkowe pełne są osób, które mają za sobą rozwód albo śmierć współmałżonka, i po czasie pozwalającym zabliźnić się ranom, szukają kogoś na kolejny poważny związek.

Nowe możliwości

Dla osób, które od dawna bezskutecznie szukają drugiej połówki, internet to zatem morze nowych możliwości na poznanie bliskiej osoby. Można szukać ludzi z całej Polski, można skupić się na swoim województwie. Ważne aby uświadomić sobie, że nawet jeżeli flirtowanie przez internet jest niezwykle podniecające, i zaspokaja jakąś codzienną potrzebę bycia adorowanym, wcześniej czy później warto internetowej relacji dać szansę w realu. Aby między ludźmi naprawdę narodziło się uczucie, zwyczajnie muszą poznać się na żywo. Tkwiąc tylko przed ekranem komputera, bardziej zakochujemy się w wyimaginowanym obrazie osoby będącej po drugiej stronie łączy. Zatem randki przez internet to wspaniała nowa możliwość, ale wcześniej czy później warto skorzystać z tradycyjnej kawiarni albo kina.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z

Leżaki na kółkach hexi-dump.org leżak metalowy