Lustra Łazienkowe i ich rodzaje

Lustra Łazienkowe i ich rodzaje
Artur
Czerwiec29/ 2019

Lustra łazienkowe pełnią niezwykle ważną funkcję w każdej łazience. Nie tylko zapewniają wiele światła i odgrywają rolę ozdobną, ale przede wszystkim są niezwykle funkcjonalne i niezbędne, jeśli chodzi o codzienne golenie się, wykonywanie makijażu czy układanie fryzury.

Na rynku znaleźć możemy wiele zróżnicowanych luster łazienkowych i tylko od naszych indywidualnych potrzeb oraz możliwości, zależy jakie wybierzemy. Lustra łazienkowe przede wszystkim różnią się od siebie kształtem. Możemy tutaj wybierać od klasycznego prostokąta, poprzez inne figury geometryczne, wzory zaokrąglone, kształty kwiatów etc. Tutaj nasz gust i wyobraźnia pełnią decydującą funkcję. Równie zróżnicowane jest samo wzornictwo luster. Są lustra klasyczne, a także wykonane ze szkła karbowanego i malowanego. Istnieją lustra cylindryczne, a także ze zdobieniami i fryzami. Lustro, aby być jeszcze bardziej funkcjonalne może zostać specjalnie oświetlone, które zapewnia nam jeszcze większy komfort podczas korzystania z lustra.

Lustra łazienkowe – klasyczne oraz nowoczesne

Jeśli szukasz lustra, które idealnie będzie pasowało do łazienki zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym polecam ofertę salonu łazienek DessiHome.