Kolekcja mebli dziecięcych Bellamy Pinette

Kolekcja mebli dziecięcych Bellamy Pinette
Artur
Październik31/ 2017

Aranżując wnętrze domu lub mieszkania warto pomyśleć o każdym pomieszczeniu, by stworzyć spójną, dobrze skomponowaną całość. Gdy myślimy o wystroju, często zbyt mało uwagi poświęcamy niektórym przestrzeniom w naszych domach. Takim pomieszczeniem jest na przykład pokój dziecięcy. Czasem postrzegamy nasze pociechy jako osoby, które nie do końca potrafią docenić design z najwyższej półki, tymczasem odpowiednia aranżacja pokoju dziecięcego jest równie ważna, co wystrój innych pomieszczeń. Bardzo dobrze wiedzą o tym twórcy wyjątkowej kolekcji mebli dziecięcych Bellamy Pinette.

Wzornictwo na wysokim poziomie

Bellamy Pinette to meble, które przypadną do gustu zarówno maluchom, jak również ich rodzicom. Wszystkie meble z kolekcji odznaczają się bowiem unikalnym, wyjątkowym wzornictwem, a także wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Meble Bellamy Pinette charakteryzują się przede wszystkim specyficzną, prostą formą o lekko minimalistycznym wyrazie, która zdecydowanie przyciąga uwagę i sprawia, że taki mebel sam w sobie jest oryginalną ozdobą dziecięcego pokoju.

Meble na miarę każdego wnętrza

Ta unikatowa kolekcja mebli odznacza się wyjątkowo uniwersalną formą, co sprawia, że świetnie pasować będzie do domów i mieszkań w różnych aranżacjach. Zestaw sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, jak również w przestrzeniach o bardziej klasycznym wystroju. Ze względu na swoją kolorystykę oraz użyte materiały, doskonale także meble wpiszą się w aranżacje w stylu skandynawskim, które szczególnie lubią sięgać po naturalne materiały, takie jak drewno oraz po jasne i pastelowe barwy.

Materiał zdrowy, bezpieczny i piękny

Ogromną zaletą nowej kolekcji mebli bellamy dla dzieci jest zastosowanie w nich naturalnego, głównie sosnowego drewna. Ciekawe walory wizualne zapewniają tu między innymi naturalne pęknięcia oraz widoczne sęki. Ale warto także podkreślić, że drewno jest przede wszystkim materiałem ekologicznym i jednym z najbezpieczniejszych dla dzieci. Drewno zostało polakierowane bezbarwną farbą, która również spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.