Jaki stół do ogrodu wybrać?

Artur
marzec17/ 2020

Szukając inspiracji na estetycznie urządzony ogród przede wszystkim powinniśmy wybrać stół do ogrodu i krzesła – to podstawowy zestaw, który pozwoli nam na odpoczynek w samotności, we dwoje, wspólnie z bliskimi czy też na organizację przyjęć w gronie znajomych. Warto wybrać meble ogrodowe, które nie tylko zachwycą nas swoim wyglądem, ale też takie, które będą zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Stół do ogrodu dopasowany do potrzeb

Szukając idealnego stołu ogrodowego przede wszystkim zastanówmy się jakie są nasze oczekiwania i możliwości związane z ilością miejsca. W przypadku niewielkich powierzchni takich jak balkony czy tarasy najlepiej sprawdzą się niewielkie stoliki kawowe technorattanowe lub okrągłe, oparte na metalowych stelażach. Na dużej przestrzeni możemy pozwolić sobie na znacznie więcej – stół do ogrodu z drewna okaże się strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy pragną podawać posiłki na świeżym powietrzu.

Stół do ogrodu z drewna to z pewnością element, który będzie wspaniale prezentował się wśród zieleni: głęboki kolor naturalnego drewna w połączeniu z metalowym stelażem to propozycja zarówno dla osób ceniących klasyczne rozwiązania, jak i nowoczesny, industrialny design. W przypadku stołu drewnianego blaty zabezpieczono poprzez odpowiednią impregnację. Do wyboru mamy również stoły, których blaty wykonano z innowacyjnych materiałów syntetycznych oraz hartowanego szkła.

Niewielki stół do ogrodu

Decydując się na mały stół do ogrodu postawmy na lekkie stoliki technorattanowe. Są one oparte na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Oznacza to w praktyce, że są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Technorattan jest doskonale znany polskim konsumentom – jest on wysoko odporny na odkształcenia, działanie promieniowania UV.

dlsgallery.com Leżaki do SPA Krzesła i stolik na balkon – jaki komplet wybrać?