Jak wybierać damską seksowną bieliznę?

Artur
styczeń09/ 2019

Bielizna niestety ciągle jest dla nas pewnym tematem tabu – a w szczególności już seksowna bielizna. Panuje ogólne przekonanie, że taka bielizna musi od razu być prowokacyjna. Prawda natomiast jest zupełnie inna – ta bielizna właśnie pomaga nam poczuć się w pełni kobieco i dobrze.

Misja: bielizna damska seksowna

Oczywiście jeśli do tej pory nigdy nie kupowałyśmy damskiej bielizny seksownej, to najlepiej będzie poprosić o pomoc ekspedientki, które świetnie dobiorą do nas odpowiednie modele. Warto jednak wcześniej choć mniej więcej wiedzieć, czego poszukujemy, Jak zatem dobierać seksowną bieliznę do siebie?

1) Seksowna bielizna a ogólna sylwetka

Przede wszystkim, jeśli chcemy kupić naprawdę dobrą bieliznę i sprawić, żeby wyglądała ona na nas seksownie, to musimy dobrać ją do naszej figury. W tym momencie trzeba podkreślić, że u każde kobiety – grubszej, chudszej, niższej, wyższej – seksowna bielizna pomaga wydobyć to, co no właśnie.. najbardziej pociągające u danej osoby. I tak posiadaczki większych pup i brzuszków mogą wybrać wyższe majtki delikatnie usztywniane, które doskonale podkreślą pupę a zakryją brzuszek. Osoby szczupłe mogą z kolei zdecydować się na seksowne falbanki i liczne wycięcia w majtkach. Posiadaczki większych biustów mogą z kolei podkreślić, podnieść i uwydatnić je, zaś szczuplejsze w biuście osoby z kolei mogą zdecydować się na seksowne trójkąty albo linki czy paseczki.

2) Bielizna damska seksowna a atuty figury

Następnie warto za pomocą seksownej bielizny pokazać nasze największe atuty. Długie nogi świetnie pokazują podwiązki, płaski brzuch, schodzące w dół falbanki przy majteczkach, a z kolei bardziej obudowane staniki, z materiałem u dołu pokazują delikatny kształt ich właścicielki.

3) Barwa seksownej bielizny

Następnie warto zwrócić uwagę na kolor naszej bielizny. Przede wszystkim dobieramy go do naszej urody – zabarwienia skóry, typu urody, włosów itp. – oraz oczywiście preferencji a także noszonych zazwyczaj ubrań.

4) styl seksownej bielizny

Na sam koniec warto jeszcze szybko poruszyć jedną kwestię a mianowicie właśnie stylu bielizny. Co będzie najlepsze? Tu każdy wybiera samodzielnie – czy będzie to styl vintage, nieco mroczny i gotycki, romantyczny, pogodny? Czasami warto zastanowić się nad kupnem różnych stylów. W końcu każda kobieta ma w sobie wiele natur. Trzeba jeszcze dodać, że damska bielizna seksowna może także być zachowana w stylu sportowym!

lashplicity.com unspoken.pl defendingwisconsin.org