Jak spędzić Sylwestra w dużym mieście?

Jak spędzić Sylwestra w dużym mieście?
Artur
grudzień04/ 2017

Początek grudnia to dosłownie ostatnia chwila na to, aby zainteresować się imprezą sylwestrową. Jakie opcje stoją przed osobami, które ten wyjątkowy wieczór chcą spędzić w centrum dużego miasta? Możliwości jest naprawdę wiele! W zależności od tego, czy chcemy bawić się w gronie znajomych czy na świeżym powietrzu warto wybrać najlepszą opcję!

Impreza plenerowa – idealna dla każdego fana dobrej muzyki i zabawy!

Duże miasta, takie jak Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk organizują dla swoich mieszkańców oraz turystów imprezy plenerowe w wieczór sylwestrowy. Zazwyczaj schemat jest bardzo podobny – poza konferansjerem na scenę zapraszane są gwiazdy muzyki i estrady. Podczas kilkugodzinnego koncertu tłum pod sceną może posłuchać największych hitów danego wykonawcy. Nierzadko zapraszane są również gwiazdy zza granicy! Taka impreza kończona jest zazwyczaj po północy – tłum wraz z muzykami wznoszą wspólnie toast, a impreza kończy się pokazem sztucznych ogni. Taki pokaz trwa zazwyczaj kilkanaście minut i jest niezapomnianym widowiskiem. Sylwester w Warszawie odbywa się zazwyczaj blisko Pałacu Kultury.

Sylwestrowy bal – gdzie szukać takiej atrakcji?

Wiele osób pragnie chociaż raz w życiu znaleźć się na eleganckim balu sylwestrowym – takie imprezy organizowane są zazwyczaj przez luksusowe hotele w dużych miastach. Jedną z ciekawszych ofert zaproponuje nam Lord Hotel, którego ofertę znajdziemy na stronie hotellord.pl. Wśród atrakcji czekających na gości wymienia się przede wszystkim suto zastawione stoły, możliwość zabawy przy muzyce granej na żywo. O północy każdy gość częstowany jest wybornym szampanem i wspólnie witany jest Nowy Rok. Impreza wymaga jednak od gości konkretnego ubrania – na balu obowiązują stroje wieczorowe! Informacji o imprezach sylwestrowych szukajmy w hotelach i na stronach internetowych.

Pergola tarasowa – centrum ogrodowego relaksu 2006badukleague.com seahome.pl