Jak samodzielnie wykonać manicure hybrydowy? 

Artur
wrzesień21/ 2019

Piękne, zadbane paznokcie to najlepsza wizytówka kobiety. Wykonując samodzielnie manicure hybrydowy można cieszyć się ulubionym kolorem na paznokciach nawet przez trzy tygodnie. Ta technika zapewnia długotrwały, estetyczny efekt za sprawą specjalnych, światłoczułych lakierów hybrydowych.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy zyskał rzesze fanek za sprawą pięknego i długotrwałego efektu. Prawidłowo wykonany utrzymuje się na paznokciach od kilkunastu do kilkudziesięciu dni. Nie odpryskuje, nie zmywa się przy kontakcie z wodą czy detergentami. Ma ładne, satynowe wykończenie. Żeby cieszyć się efektem manicure’u hybrydowego, nie trzeba wydawać fortuny na kosmetyczkę. Równie dobrze można go wykonać samodzielnie, w domu. Za trwałość manicure’u odpowiadają specjalne lakiery hybrydowe, które utrwalane są w lampie UV lub LED. Wystarczy zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, a następnie nabrać nieco sprawy, by paznokcie malować hybrydowymi lakierami w domu.

Co będzie potrzebne do wykonania manicure’u hybrydowego?

Żeby wykonać hybrydy samodzielnie, na początek należy wyposażyć się w niezbędny sprzęt i akcesoria. Potrzebna będzie lampa do naświetlania lakieru: w technologii UV lub LED, w zależności od możliwości finansowych o potrzeb. W wyposażeniu nie może zabraknąć bazy pod lakier, a także utrwalającego topu, który nakłada się jako ostatnią warstwę manicure’u.Jeśli chodzi o lakiery hybrydowe, firmy oferują szeroką paletę kolorów. Na początek warto zaopatrzyć się w kilka ulubionych kolorów, stopniowo rozszerzając swoją kolekcję lakierów.

Lakiery hybrydowe – które będą najlepsze?

Czym się kierować przy zakupie lakierów do hybryd? Po pierwsze, warto upewnić się, że lakier rzeczywiście jest przeznaczony do manicure’u hybrydowego. Po drugie, najlepiej stawiać na sprawdzone, cieszące się dobrą opinią marki, specjalizujące się w tego rodzaju produktach.Dobrej jakości lakier do hybryd powinien zawierać odpowiednie atesty, które potwierdzają, że jest bezpieczny dla zdrowia. Tego rodzaju produkty można kupić bezpośrednio u producenta, u kosmetyczki, w salonie paznokci, a coraz częściej także w drogerii. Oprócz klasycznych kolorów, w ofercie znajdują się lakiery brokatowe, a także z efektem „syrenki”. To doskonała propozycja dla kobiet, które lubią oryginalne, odważne rozwiązania.

Lakiery hybrydowe znajdziesz w ofercie Chiodo.pl