Halogeny

Artur
Lipiec20/ 2018

Halogeny sufitowe znajdą swoje miejsce zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i domowych. Dzięki temu, iż są niewielkich rozmiarów, można je rozmieszczać na wiele różnych sposobów i tworzyć ciekawe konfiguracje. Zastosowanie halogenów jest bardzo szerokie – od przestrzeni domowych do użytkowych. Klienci mogą wybrać różne oprawy, które nadadzą wnętrzom upragnionego charakteru.

Halogeny led sufitowe – dlaczego warto je wybrać?

Halogeny dzięki temu, że wyglądają estetycznie, są łatwo dostępne i można je dopasować do wielu różnych przestrzeni, świetnie sprawdzą się w łazienkach, kuchniach, sypialniach, korytarzach, ale też w pomieszczeniach biurowych, szkolnych. Warto nadmienić, iż oświetlenie LED powoduje zmniejszenie zużycia energii elektrycznej do, jak się szacuje, 80%, w porównaniu do zwykłych źródeł światła. Dodatkowo, halogeny takie nie produkują nadmiernego ciepła czy promieniowania nadfioletowego. Kolejna zaleta to fakt, że zazwyczaj działają pod niskim napięciem.

Gdzie można umieścić halogeny?

Halogeny sufitowe LED idealnie nadają się do małych łazienek – optycznie je powiększają. Zawieszone nad lustrem wyglądają ładnie i nowocześnie. Co więcej, są oporne na wilgoć, więc nie musimy się bać, że ulegną zepsuciu. Halogeny LED sufitowe swoje zastosowanie znalazły też na domowych korytarzach, podświetlając obrazy czy w salonach, oświetlając centralny punkt domu – stół w jadalni. Zaletą halogenów jest przede wszystkim to, że sprawdzą się w wielu pomieszczeniach.

Oprawy halogenowe – do wyboru, do koloru

Oprawy halogenów można wybrać spośród ruchomych i stałych. Oba rodzaje wykonuje się ze stali nierdzewnej lub odlewów aluminium. Oprawy ruchome tym się różnią od stałych, że klient ma możliwość dowolnego ukierunkowania strumienia światła. Przydaje się to, np. w łazience do pełnego oświetlenia twarzy podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Oprawy mogą być stropowe i wpuszczane. Do wyboru mamy także kolor opraw halogenowych – od najbardziej klasycznych po nieco bardziej egzotyczne. Mogą być podobne do barwy sufitu lub właśnie, aby podkreślić obecność halogenów, mogą się znacząco od niego odróżniać. Wszystko zależy od tego, jaki efekt finalnie chcemy osiągnąć – czy klasyczny, nowoczesny, nieco bardziej odróżniający się od innych pomieszczeń, czy może światło ma być li tylko małym dodatkiem.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://lampykemar.pl/157-oczkaspoty

http://034548.org/idealna-skora-wykorzystaj-laser-frakcyjny-co2/ flisolqro.org http://castle-cgi.com/walka-z-nadmiarem-tluszczu-wykorzystaj-aparat-do-kriolipolizy/