Duża funkcjonalna łazienka

Duża funkcjonalna łazienka
Artur
Listopad24/ 2020

Każda łazienka może być funkcjonalna, nowoczesna i dopasowana do potrzeb domowników. A gdy nie ogranicza nas brak przestrzeni, duża łazienka może stać się miejscem przeznaczonym nie tylko do dbania o higienę, ale także do błogiego relaksu po ciężkim dniu.

Jakie płytki wybrać do łazienki?

Płytki do łazienki to zakup na lata. Ich wymiana jest pracochłonna i kosztowna, dlatego trzeba się dobrze zastanowić, zanim wybierzesz konkretny wzór, kolor oraz fakturę płytek łazienkowych. Wiele osób popełnia identyczny błąd, czyli wybiera płytki do łazienki, kierując się ich ceną. O ile można pozwolić sobie na takie rozwiązanie, remontując salon czy przedpokój, o tyle wykańczając łazienkę, należy sięgnąć po materiały o ustalonych parametrach.

Oferta Salonu DessiHome

Salon z łazienkami DessiHome to zespół pasjonatów zakręconych na punkcie łazienek. Profesjonalne doradztwo oraz wyjątkowe projekty, to ważne elementy które budują ich jako całość. W ofercie DessiHome znajdziemy całe wyposażenie łazienek, płytki do łazienki, armaturę, lampy czy lustra. Posiadamy też piękne aranżacje łazienek, które można obejrzeć na stronie dessihome.pl.

schuylerlake.com bibliotecalibre.org researchmarket24.com