Czy kupno idealnego fotela musi być trudne?

Czy kupno idealnego fotela musi być trudne?
Artur
wrzesień12/ 2017

Meblując nowe mieszkanie wielu z nas zapragnie wstawić do pokoju dziennego czy sypialni modny fotel – obecnie to jeden z gorących trendów, który pozwala nadać wnętrzom przytulności. Najmodniejsze modele to fotele o wysokich zagłówkach i stabilnych, zabudowanych podłokietnikach. Co jeszcze znajdziemy w sklepach meblowych? Na co powinniśmy zwracać uwagę?

Fotel wygodny, a jednocześnie w dobrej cenie!

Nie ma górnej granicy cenowej foteli oferowanych przez producentów. W sklepach znajdziemy modele w cenach do 500 zł, jak również wyjątkowe konstrukcje stworzone przez mistrzów designu, których cena sięga kilkudziesięciu tysięcy złotych. Od nas zależy, ile wydamy, jednak bez względu na cenę powinniśmy z bliska przyjrzeć się konstrukcji mebla i temu, z jakich materiałów został on wykonany. W przypadku foteli nowoczesnych wykorzystywane materiały mogą nas zaskoczyć: to odpowiednio obrobione lite drewno, ale również tkaniny syntetyczne, elementy dekoracyjne. Takie fotele z założenia mają przede wszystkim elegancko i modnie wyglądać. Weźmy pod lupę ich konstrukcję: delikatne i modne krzesła mogą w przyszłości się koślawić i wykrzywiać! Dobrym rozwiązaniem będzie zakupienie modeli stabilnych, posiadających lekko odchylone odparcie, aby nasze plecy miały zapewnione stabilne podparcie. Z pewnością takie fotele wpłyną na nasze poczucie komfortu w mieszkaniu.

Fotel dla gracza!

Wielu z nas ceni sobie czas pędzony przy konsolach czy grach komputerowych. Aby czas przed monitorem czy telewizorem nie był torturą dla naszego ciała warto wykorzystać fotele dla graczy. Jeśli chodzi o fotele gamingowe to ich konstrukcja uwzględnia przede wszystkim komfort użytkownika. Wygodne podłokietniki, odchylone oparcie oraz dodatkowe poduszki to tylko niektóre z udogodnień oferowanych przez producentów

Leżaki na kółkach ngenuity.org Pergola tarasowa – centrum ogrodowego relaksu